معرفی وبلاگ
بخوان دعای فرج را؛دعااثردارد دعاکبوترعشق است؛بال وپردارد بخوان دعای فرج را وعافیت بطلب که روزگاربسی فتنه زیرسردارد بخوان دعای فرج راکه یوسف زهرا زپشت پرده غیبت به مانظردارد بخوان دعای فرج رابه یادخیمه سبز که آخرین گل سرخ ازدلت خبردارد! سلام دوستهای عزیز به وبلاگ من خوش آمدید ما هر چه داریم از وجود پربرکت امام زمان است و این وبلاگ هم مخصوص امام زمان هست هر قدر بهشون ارادت داری به همان اندازه براش دعا کنید واگر قدم رنجه کنید و از وبلاگ من دیدن کنید و با سلام و صلواتی امام زمان را یاد کنید هم من و هم آقا ازتون راضی و خوشحال میشیم یاحق
دسته
فیدها
لينك دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 45221
تعداد نوشته ها : 43
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب

سيدبن طاووس مي گويد:شبي در سامرا وارد سرداب امام زمان(عج) شدم صداي ملكوتي امام را در حال مناجات با خالق يكتا شنيدم كه مي فرمودند :

پروردگارا:شيعيان ماازماهستند،اززيادي گِلِ ماخلق شده اند و به آب ولايت ما عجين گشته اند .خدايا آنهارا بيامرز و گناهانشان را عفوفرما.

پروردگارا:آنهارا روز قيامت در مقابل چشم دشمنان ما مواخذه مفرما چنانچه ميزان گناهشان بيشتر و ثوابشان كمتر است از اعمال من بردار و به ثواب آنها بيفزاي.

خواهر و برادران عزيز:خيال مي كنيد در مقابل اين همه دروغها ، تهمتها ، رباخواريها ، بي حجابيها ، غيبتها ، دنيا پرستي ها ، و چون حيوانات بخاطردنيا به جان هم افتادن ها و همچنين بي حرمتي به كلام خداوند يعني قرآن و بي اعتنا بودن به امام زمان(عج)عذاب ندارد؟ بخدا قسم در مقابل اين اعمال ما بايد از آسمان سنگ ببارد.

 

مي دانيد چه كسي جلوي اين عذاب را گرفته؟

 

امام زمان ودعاهاي شبانه روزي اش.

 

آخرچقدر بي انصافي و چقدر بي معرفتي ، چرا ما به فكر آن حجت الهي نيستيم ؟ تاكي در حضورش مرتكب عصيان مي شويم و به عنوان يك شيعه بجاي اينكه زينت امام زمان(عج) باشيم زينت نامحرمان شده ايم و با اعمالمان دل پاك و مطهرش را به درد مي آوريم

ازآنجا كه اين آخرين حجت الهي همچون آباء و اجدادش رئوف و مهربان وبا گذشت است بجاي نفرين بر ما باز هم دعايمان مي كند نفرين خدا بر ما كه دلشان را مي شكنيم.

شمارا به خدا آيا دور از انصاف نيست كه آن گوهر پاكِ ولايت صبح تا شب به فكر ما باشد ولي ما گنهكاران از ياد او غافل باشيم؟در صورتي كه مي دانيم هيچ عملي به درگاه پروردگاربدون نداشتن ولايت امام زمان(عج)مورد قبول خداوند نيست.

 

به اين دو حديث توجه فرمائيد.

 

پيامبر اكرم (ص) فرمودند:هر كس منكر قائم،از فرزندانم شود مرا منكر شده است.

 

امام جعفرصادق(ع)فرمودند:هر كس قائم:از فرزندان مرا در زمان غيبتش منكر شود به مرگ جاهليت مرده است

 

اَلّلهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الفَرَج

دسته ها :
X